Зилевіч Катерина Олегівна

Зилевіч Катерина Олегівна народилася 2 грудня 1987 року в м.Васильків Київської області.

З вересня 1994 року по травень 2000 року навчалася в ЗОНІ №6 м.Узин Білоцерківського району Київської області.

З вересня 2000 року по травень 2002 року навчалася в ЗОНІ №14 м.Білої Церкви Київської області.

З вересня 2002 року по травень 2004 року навчалася в Державному ліцеї економіки і права м.Білої Церкви Київської області.

З вересня 2004 року по червень 2008 року навчалася на денній формі в Національному університеті Державної податкової служби України (м.Ірпінь, Київської області) за спеціальністю «Економіка і підприємництво» / «Облік і аудит», спеціалізація «Контроль і ревізія», де отримала диплом бакалавра з обліку і аудиту.

З вересня 2008 року по червень 2009 року навчалась на денній формі в Національному університеті Державної податкової служби України (м.Ірпінь, Київської області) за спеціальністю «Економіка і підприємництво» / «Облік і аудит», спеціалізація «Аудит державних фінансів», де отримала диплом магістра з обліку і аудиту.

З вересня 2008 року по грудень 2008 року навчання на курсах з професійного використання програмного продукту фірми «1С» «1С:Бухгалтерія 7.7» при Національному університеті Державної податкової служби України.

Трудова діяльність:

червень - липень 2009 року - контролер-ревізор Білоцерківського контрольно-ревізійного відділу;
липень - грудень 2009 року - старший контролер-ревізор відділу контролю у сфері державної власності Контрольно-ревізійного управління в Київській області; грудень 2009 року - червень 2010 року - провідний контролер-ревізор відділу контролю у сфері державної власності Контрольно-ревізійного управління в Київській області;

червень 2010 року - серпень 2014 року - провідний державний фінансовий інспектор

відділу інспектування у сфері матеріального виробництва та фінансових послуг Державної фінансової інспекції в Київській області;

серпень 2014 року по лютий 2015 року - провідний державний фінансовий інспектор Білоцерківської об єднаної державної фінансової інспекції;

лютий 2015 року - грудень 2015 року - головний державний фінансовий інспектор Білоцерківської об єднаної державної фінансової інспекції.

Звільнена із займаної посади у зв'язку із скороченням штату та ліквідацією установи.

З квітня 2016 року по теперішній час - головний спеціаліст Відділу видатків місцевих бюджетів Білоцерківського управління Державної казначейської служби України Київської області.