Клочко Марина Петрівна

Клочко Марина Петрівна народилася 23 грудня 1964 року в місті Ужгород Закарпатської області, громадянка України.

З 1972 року по 1982 рік навчалась в середній школі № 8 міста Лисичанськ Луганської області.

З 1982 року по 1987 рік навчалась в Харківському інженерно - будівельному інституті, спеціальність - промислове та цивільне будівництво, присвоєно кваліфікацію інженера-будівельника.

З 24.07.1998 року по 24.09.1998 року підвищувала кваліфікацію в Українському Освітньому центрі менеджменту та підприємництва за спеціальністю бухгалтерський облік.

Трудову діяльність розпочала за направленням молодого спеціаліста в 1987 році в міжгосподарський будівельній організації в місті Білій Церкві інженером виробничо-технічного відділу, а з липня 1988 рок) працювала економістом І категорії.

В 1990 році міжгосподарську будівельну організацію було реорганізовано в кооператив «Ьілоцерківець». де я до червня 1994 року працювала економістом І категорії.

З 1994 року по 2007 рік працювала головним спеціалістом з питань приватизації в фонді комунального майна (на даний час управління комунальної власності та концесії Білоцерківської міської ради).

З березня 2007 року зарахована за конкурсом на посаду начальника відділу обліку комунального майна, а з 2013 року по теперішній час працюю начальником відділу обліку комунального майна та концесії управління комунальної власності та концесії Білоцерківської міської ради.

Спеціальні знання та навики: ПК - досвідчений користувач (повний пакет програм MsWord, Excel Office,    Internet. як упевнений користувач, довідково-інформаційні програми), Знання оргтехніки (ксерокс, факс, принтер, сканер). Вміння планувати та прогнозувати.

Мати Гайдаржи Н.М. 1939 року народження, проживає в місті Лисичанськ Луганської області, пенсіонерка.

Сестра Нерод Т.П. 1967 року народження, проживає в м. Харків.

Сімейний стан: заміжня, чоловік Клочко Петро Іванович. 1962 року народження, має сина Тараса 1989 року народження і доньку Поліну 2003 року народження.

Ні я. ні близькі рідні до кримінальної чи адміністративної відповідальності не притягувалися.
Безпартійна.