Марус Ганна Миколаївна

Марус Ганна Миколаївна народилася у м. Біла Церква, Київської області (Україна)- 9 червня 1976 року. Українка, громадянка України.
Мати - Касянчук Людмила Анатоліївна, 1954 року народження, українка, пенсіонерка.
Батько - Касянчук Микола Васильович, помер.
У 1984 році пішла у 1 клас Білоцерківської середньої школи № 9 в рідному місті Біла Церква, а в 1991 році отримала неповну середню освіту і вступила до Білоцерківського педагогічного училища на спеціальність "Вчитель молодших класів", яке успішно закінчила у 1996 році, отримавши диплом молодшого спеціаліста за спеціальністю "Вчитель молодших класів".
З 1998 року почалася моя трудова кар'єра з посади вихователя у Київському обласному ліцеї-інтернаті фізичної культури та спорту по 2001 рік.
-21.08.2001. Обласна туристична агенція. Прийнята до Білоцерківського бюро подорожей та екскурсій на посаду фахівця.
10.01.2003.  Переведена до відділу розвитку туризму на посаду фахівця. Обласна туристична, агенція.
01.06.2004.  Переведена на посаду головного фахівця відділу розвитку туризму. Обласна туристична агенція.
01.09.2006.   Переведена  на  посаду   провідного   фахівця   відділу  розвитку  туристично-екскурсійної діяльності Київська обласна туристична агенція.
01.11.2007.   КУ КОР Київський обласний центр розвитку туризму. Завідуюча відділом розвитку туристично-екскурсійної діяльності.
01.02.2012. КУ КОР Київський обласний центр розвитку туризму. Завідуюча відділом розвитку туристичної інфраструктури та екскурсійної діяльності.
Звільнився у зв'язку з тим, що установа переїхала в м. Київ.
За багато років успішної роботи в Київському обласному центрі розвитку туризму придбала величезний досвід роботи з туристичними об'єктами Київщини, а також маю досвід керівництва колективом до 20 чоловік.
Одружена. Чоловік - Ліннік Геннадій Миколайович, 1975 року народження, українець.
Син - Марус Олександр Сергійович, 1994 року народження, українець.
У трудовій діяльності завжди відрізнялася своїми досягненнями і творчою ініціативою, як в педагогічній діяльності, так і в роботі фахівцем та завідуючої відділеням, за що багаторазово нагороджувалася відзнаками, грамотами.
Судимостей не має.