Чорна Юлія Сергіївна

Чорна Юлія Сергіївна народилася 1 квітня 1987 року у місті Біла Церква Київської області.

З 1994 року по 2004 рік навчалася у Білоцерківській загальноосвітній школі № 3, де отримала загальну середню освіту.

У 2004 році втупила до філії Вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», який закінчила у 2009 році та отримала базову вищу освіту за напрямком підготовки «Право», кваліфікація - бакалавр з права.

З 2009 року по 2011 рік навчалася у Державному вищому навчальному закладі «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство», кваліфікація - магістр з права.

Трудову діяльність розпочала у 2007 році, працювала помічником юрисконсульта на підприємстві Закрите акціонерне товариство «Росава». З 2008 по 2011 роки працювала юрисконсультом у Комунальному підприємстві Білоцерківської міської ради Житлово-експлуатаційна контора № 8. З 2011 року працювала юрисконсультом у Комунальному підприємстві Білоцерківської міської ради «Білоцерківводоканал», та була переведена на таку ж посаду у Товариство з обмеженою відповідальністю «БІЛОЦЕРКІВВОДА», де і працює по теперішній час.

Одружена, має доньку 2013 року народження. Чоловік – Руденко Олексій Васильович.