Мужипова Олена Сергіївна

Мужипова Олена Сергіївна народилася 12 квітня 1986 року в м. Біла Церква Київської області.

З вересня 1993 року по червень 2001 року навчалася у Білоцерківській загальноосвітній школі № 2.

З серпня 2001 року по січень 2005 року навчалася в Технолого-економічному коледжі Білоцерківського державного аграрного університету на економічному відділенні, де одержала диплом з відзнакою молодшого спеціаліста за спеціальністю "Фінанси" і здобула кваліфікацію бухгалтера-фінансиста.

З квітня 2005 року по березень 2009 року навчалася в Білоцерківському національному аграрному університеті на економічному факультеті та здобула диплом спеціаліста з фінансів.

Трудова діяльність:

З лютого 2005 року по квітень 2012 року працювала в управління Пенсійного фонду України у м. Біла Церква на посадах провідного спеціаліста  з виплати пенсій відділу пенсійного забезпечення та головного спеціаліста по роботі зі зверненнями громадян відділу по роботі зі зверненнями громадян. Головними посадовими обов"язками на займаних посадах було: ведення прийому громадян; роз"яснення пенсійного законодавства; прийом пропозиції, заяв, скарг від громадян та опрацювання їх відповідно до чинного законодавства.

З грудня 2014 року по травень 2015 року працювала в  Інституті післядипломної освіти інженерно-педагогічних працівників УМО на посаді старшого лаборанта кафедри педагогіки та психології професійної освіти.

З травня 2015 року по грудень 2015 року працювала в Державній фінансовій інспекції Київської області на посаді старшого державного фінансового інспектора Білоцерківської об"єднаної державної фінансової інспекції. Головними посадовими обов"язками на займаній посаді було інспектування та контроль фінансово-господарської діяльності бюджетних установ, перевірка  ефективного та цільового використання бюджетних коштів. Звільнена із займаної посади у зв"язку із скороченням штату та ліквідацією установи.

На даний час працює інспектором відділу інформаційних ресурсів та зв"язків з громадськістю Білоцерківської міської ради.