Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад

Дата :
2016-09-14

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

08 вересня 2016 р.                               м. Біла Церква                                    № 225-15-II

Про  надання  згоди  на  добровільне
об’єднання територіальних громад

Відповідно до частини 1 статті 6 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», керуючись статтями 26, 41, 59 Закону України  «Про  місцеве самоврядування в Україні», розглянувши ініціативу Білоцерківського  міського голови щодо об’єднання, резолюцію громадських обговорень, які відбулись 29 липня 2016 року,   міська  рада вирішила:

1.  Дати  згоду  на  добровільне  об’єднання  територіальних  громад  сіл Бикова Гребля, Черкас Биково-Гребельської сільської ради, сіл Вільна Тарасівка, Володимирівка, Гайок Вільнотарасівської сільської ради, села Глушки Глушківської сільської ради, сіл Дрозди, Мазепинці Дроздівської сільської ради, сіл Коженики, Клочки Коженицької сільської ради, сіл Мала Вільшанка, Бакали Маловільшанської сільської ради, села Матюші Матюшівської сільської ради, сіл Озерна, Коржівка, Межове Озернянської сільської ради, сіл Острійки, Блощинці Острійківської сільської ради, сіл Пилипча, Глибочка, Городище Пилипчанської сільської ради,  села Піщана Піщанської сільської ради, сіл Поправка, Одноріг, Черкас Поправської сільської ради, села Потіївка Потіївської сільської ради, села Сидори Сидорівської сільської ради, села Сорокотяги Сорокотязької сільської ради, села Томилівка Томилівської сільської ради, села Трушки Трушківської сільської ради, села Фастівка Фастівської сільської ради, сіл Фесюри, Щербаки Фесюрівської сільської ради, сіл Фурси, Чмирівка Фурсівської сільської ради, сіл Храпачі, Скребиші Храпачівської сільської ради, села Чупира Чупирянської сільської ради, села Шкарівка Шкарівської сільської ради, сіл Яблунівка, Мала Сквирка Яблунівської сільської ради, селища міського типу Терезине Терезинської селищної ради в Білоцерківську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у місті Біла Церква .

2.  Міському  голові  звернутися  до рад сіл Бикова Гребля, Черкас Биково-Гребельської сільської ради, сіл Вільна Тарасівка, Володимирівка, Гайок Вільнотарасівської сільської ради, села Глушки Глушківської сільської ради, сіл Дрозди, Мазепинці Дроздівської сільської ради, сіл Коженики, Клочки Коженицької сільської ради, сіл Мала Вільшанка, Бакали Маловільшанської сільської ради, села Матюші Матюшівської сільської ради, сіл Озерна, Коржівка, Межове Озернянської сільської ради, сіл Острійки, Блощинці Острійківської сільської ради, сіл Пилипча, Глибочка, Городище Пилипчанської сільської ради,  села Піщана Піщанської сільської ради, сіл Поправка, Одноріг, Черкас Поправської сільської ради, села Потіївка Потіївської сільської ради, села Сидори Сидорівської сільської ради, села Сорокотяги Сорокотязької сільської ради, села Томилівка Томилівської сільської ради, села Трушки Трушківської сільської ради, села Фастівка Фастівської сільської ради, сіл Фесюри, Щербаки Фесюрівської сільської ради, сіл Фурси, Чмирівка Фурсівської сільської ради, сіл Храпачі, Скребиші Храпачівської сільської ради, села Чупира Чупирянської сільської ради, села Шкарівка Шкарівської сільської ради, сіл Яблунівка, Мала Сквирка Яблунівської сільської ради, селища міського типу Терезине Терезинської селищної ради з  пропозицією  про  добровільне об’єднання територіальних громад.

3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступників міського голови  відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

4. Організаційному відділу Білоцерківської міської ради забезпечити оприлюднення цього рішення на офіційному сайті Білоцерківської міської ради в мережі Інтернет за адресою www.bc-rada.gov.ua протягом п’яти робочих днів з дня його прийняття.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, оборонної роботи, запобігання корупції, сприяння  депутатській діяльності, етики та регламенту.

Міський голова                                                                                           Г.А. Дикий