Сучасна спецтехніка для білоцерківських пожежників та рятувальників

|  23. 08. 2016

22 серпня Білоцерківському районному відділу ГУ ДСНС України в Київській області було передано  новий сучасний пожежний автомобіль на базі шасі МАNВартість якого складає близько 3,9млн грн.

За словами начальника відділу 1ДПРЗ 3ДПРЧ м.Біла Церква ГУ ДСНС у Київській області Юрія Гаврилюка   новий автомобіль має ряд переваг порівняно зі спецтехнікою, яка в них була, в тому числі, щодо перевезення вогнегасних речовин. Так, він доставляє до місця пожежі більше 4 тис. літрів води та 300 літрів піноутворювача і обладнаний потужним насосом, який може подати до осередку пожежі 60 літрів за секунду.

Для порівняння, автомобілі, які є на станції розраховані всього на 2350л води з потужністю насосу 40 літрів в секунду. Також, порівняно зі спецтехнікою застарілого зразка цей автомобіль є більш ніж удвічі економічнішим у витратах пального. Так, на 100 км витрачається 17,5 літрів палива проти 41.

Крім того, нова спецтехніка укомплектована сучасним обладнанням  для проведення аварійно-рятувальних робіт і дозволить більш ефективно виконувати завдання під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

В ході презентації  міський голова Геннадій Дикий привітав особовий склад з новим автомобілем та побажав аби було якомога менше тривожних викликів. А також висловив сподівання, що пожежний автомобіль, який відповідає всім сучасним вимогам, сприятиме посиленню готовності підрозділів ДСНС до оперативного реагування на надзвичайні ситуації та події.

В заході взяли участь начальник Білоцерківського районного відділу ГУ ДСНС України в Київській області Віктор Юрченко, начальник  Білоцерківського відділу поліції ГУНП України в Київській області Сергій Возненко та журналісти місцевих ЗМІ.