Біла Церква в числі фіналістів «7 історичних міст і містечок України»

|  19. 08. 2016

У 2016 році триває вже 5 етап всеукраїнської акції «7 чудес України: історичні міста та містечка». З 1 березня до 1 червня оргкомітет приймав та розглядав заявки на участь. З 1 червня члени оргкомітету оголосили 21 фіналіста акції, за яких ви можете проголосувати до 25 вересня. За цей час відбудуться презентації фіналістів, прес-тури і анкетування експертів. За підсумками опитування експертів та інтернет-голосування (50/50) будуть визначені переможці цієї акції, яких оголосять 27 вересня 2016 року, на День туризму.

Біла Церква увійшла до числа фіналістів акції, деталі за посиланням: http://7chudes.in.ua/desyatka-lideriv-dvomisyachnoho-holosuvannya-za-7-istorychnyh-mist-ta-mistechok-ukrajiny/

23 серпня, за ініціативи голови Київської обласної ради Ганни Старикової  та за сприяння міського голови Геннадія Дикого та депутата Київської обласної ради Ольги Бабій, Білу Церкву відвідають голова Оргкомітету акції, засновник Фонду «Рідна країна» Микола Томенко разом з журналістами центральних телеканалів.

В рамках презентації міста (прес-туру) гості відвідають найцікавіші місця, а саме: Дендропарк «Олександрія», торгові ряди БРУМ, костел Св. Іоанна Хрестителя, Замкову гору та ін.