Чергове засідання комісії з безпеки дорожнього руху

|  19. 08. 2016

18 серпня відбулося засідання комісії з безпеки дорожнього руху.  Провів засідання голова комісії з безпеки дорожнього руху - керуючий справами виконавчого комітету міської ради Максим Свірський.

В ході заходу було обговорено виконання ряду протокольних доручень, які надавалися управлінням та відділам на попередньому засіданні комісії.

Перед присутніми виступив представник Білоцерківського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Київській області Руслан Ксендзюк. Він проінформував присутніх про те, що в Білій Церкві існує шість основних місць, де найчастіше відбуваються дорожньо-транспортні пригоди. Зокрема, перехрестя вулиць Князя Володимира – Павліченко, б-р Олександрійський – вул.Героїв Небесної Сотні, Сквирське шосе (район залізничного вокзалу), вул. Фастівська та ін.

Руслан Ксендзюк зазначив, що з метою зменшення аварійності на дорогах міста необхідно проводити масове інформування населення. Так, потрібно організувати роботу з встановлення зовнішньої реклами (бігбордів) із розяснювальною інформацією. В закладах освіти міста включити до навчальної програми уроки з безпеки дорожнього руху.

«Також, досить ефективним методом безпечного переміщення пішоходів біля проїзної частини є нанесення світловідбиваючих елементів на одяг та рюкзаки. В школах міста вже проводилась роз”яснювальна  робота серед учнів та їх батьків по застосуванню цих елементів», - сказав він.

Максим Свірський зауважив, що місто потребує розроблення комплексного плану заходів щодо популяризації правил дорожнього руху серед дітей та молоді міста. Для цієї роботи потрібно залучати активну громадськість Білої Церкви.

В ході засідання комісією було рекомендовано міському  відділу поліції контролювати не тільки дотримання правил безпеки дорожнього руху водіями, а й пішоходами.

Представником відділу капітального будівництва міської ради було проінформовано комісію щодо запланованих робіт з реконструкції та будівництва світлофорів. Зокрема, в II півріччі ц.р. реконструкції підлягають світлофорні об”єкти на перехрестях вулиць Леваневського-Митрофанова,  б-р Олександрійський – Фастівська, вул. Героїв Крут; а нові світлофори будуть встановлені на перехрестях вулиць Я.Мудрого – Гоголя, Леваневського-Заводська, вулиць Осипенка, Деслава, Сквирське шосе тощо. Роботи заплановано провести в серпні – вересні  ц.р.

Представники управління житлово-комунального господарства на засіданні доповіли про те, що в місті планується встановлення дорожніх знаків із підсвіткою в місцях масового руху громадян та в особливо небезпечних місцях.

Заступник міського голови Сергій Пахольчук зауважив, що рекламні носії (бігборди), поряд з дорогою, потрібно промоніторити та визначити законність їх встановлення, а також проаналізувати чи не заважають вони безпеці дорожнього руху.

В ході засідання було активно обговорено питання аварійності шляхопроводу над залізницею ( «Горбатий» міст) та руху транспорту по ньому.

Максим Свірський зазначив, що рух по аварійному мосту обмежений лише на папері. Великогабаритний транспорт щоденно рухається по ньому та руйнує покриття і кріплення мосту. Наслідки цього можуть бути вкрай негативними.

Комісією було обговорено питання організації обїзду та обмеження руху по «Горбатому» мосту. Заплановано встановлення на вїзді в місто інформаційних щитів про аварійність та небезпеку руху на цій ділянці із зазначенням схеми обїзду.

Також, під час засідання було піднято питання обмеження паркування транспортних засобів біля зупинок площа Соборна та Критий ринок.

Керуючий справами виконавчого комітету проінформував присутніх: «З метою ліквідації незаконної парковки на проїзній  частині біля Критого ринку всім водіям буде запропоновано стоянка за ринком на облаштованій парковці».

Також, представниками комісії було запропоновано розроблення в майбутньому агітаційної картки, в якій буде зазначено місця, де паркування в Білій Церкві заборонено.

В заході взяли участь начальники управлінь та відділів міської ради, члени комісії з безпеки дорожнього руху, начальник ТОВ «Білоцерківського-шляхово-експлуатаційного управління Роман Троценко та представники громадськості.