ЛЕГАЛІЗАЦІЯ РОБОЧИХ МІСЦЬ ТА ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

Одним із пріоритетних напрямків державної політики є детінізація заробітної плати. Негативні наслідки неукладання трудових відносин, виплати «заробітної плати в конвертах» відчувають як самі  працівники, так і члени територіальних громад та суспільство в цілому. Так, працівниками відділу платежів до пенсійної системи управління Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області разом з працівниками Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості  04.08.2016 було проведено засідання круглого столу, на яке були запрошено роботодавців. В ході проведення даного заходу  присутнім було роз»яснено, що тіньові заробітні плати не вигідні самим працівникам, адже негативно впливають на рівень їх соціального забезпечення. Пенсія нараховуватиметься тільки з офіційно нарахованої заробітної плати, при умові сплати страхових внесків в сумі не менше, ніж мінімальний. Отримуючи неофіційну заробітну плату, працівник повністю беззахисний перед роботодавцем та у результаті людина втрачає велику частку майбутньої пенсії. Також було роз»яснено переваги користування Веб-порталом, роздано заяви для реєстрації працівників  підприємств на Веб-порталі.

Начальник відділу платежів
до пенсійної системи