Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта

Дата :
2016-07-27

Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта «Про питання, повязані з проведенням конкурсу на  визначення підприємства (організації) для  здійснення  функцій робочого органа  з  підготовки матеріалів для  проведення  конкурсу з перевезення  пасажирів  автобусними  маршрутами  загального користування»

1. Вид  та назва  регуляторного акту: рішення виконавчого комітету міської  ради № 267 від 09 червня 2009 р. «Про  питання,  повязані з проведенням конкурсу на  визначення  підприємства (організації) для  здійснення  функцій робочого органа з  підготовки  матеріалів  для  проведення  конкурсу з  перевезення  пасажирів  автобусними  маршрутами загального користування».
  2. Назва виконавця заходів  з  відстеження: відділ промисловості, енергетики, транспорту  та  звязку управління  економіки  міської ради
  3. Цілі прийняття  регуляторного  акту:

Основними цілями прийняття  проекту  даного  регуляторного акту є:

-         створення  умов  безпечного, якісного й  ефективного перевезення  пасажирів,  надання  додаткових  транспортних  послуг;

-         забезпечення балансу  інтересів  держави, органу  місцевого  самоврядування, користувачів  транспортних  послуг та підприємств, установ, організацій, інших юридичних і фізичних  осіб- субєктів господарювання  на  автомобільному  транспорті  незалежно  від  форм власності;

-         створення рівних  умов для  роботи  всіх  субєктів  господарювання, що здійснюють свою  діяльність  у  сфері  автомобільного транспорту, обмеження  монополізму  та  розвиток  конкуренції;

-         розвиток та удосконалення  нормативної  бази  діяльності  пасажирськогоавтомобільного транспорту у місті Біла  Церква;

-         максимальна  деталізація  всіх  процедур, повязаних з  підготовкою та  проведенням конкурсу,  що сприятиме  створенню  конкурентного  середовища;

-         інформаційне  забезпечення  усіх  груп,  яких  стосується  прийняття  данного  документу;

-         дотримання  органом  місцевого  самоврядування  та  перевізниками  вимогзаконодавства,  щодо  якісного,  безпечного, гарантованого  надання  послуг  з  перевезення пасажирів  автомобільним  транспортом.

1. Строк виконання заходів  з  відстеження: з 01  липня 2016 р.  по 25 липня 2016 р.
  2. Тип  відстеження: періодичне
  3. Метод відстеження  результативності: для  відстеження  результативності  використовувався статистичний  метод  одержання  результатів
  4. Дані та  припущення,  на  основі  яких  відстежується  результативність,  а  також способи  одержання  данних:

При відстеженні  результативності  використовувалися:

-         оперативні  дані  відділу промисловості, енергетики, транспорту  та  звязку управління  економіки міської  ради;

-         кількісні  показники звернень  щодо  роботи  міського  автобусного  транспорту до відділу  звернень  громадян  та  на  «гарячу  лінію»  міськвиконкому.

1. Кількісні  та  якісні  значення показників результативності:

Враховуючи цілі регулювання, для  відстеження  результативності  регуляторного акта були  визначені  такі  показники  результативності:

-         кількість субєктів господарювання, що  взяли  участь у  конкурсі  на  визначення  підприємства (організації) для  здійснення  функцій  робочого органу;

-         кількість  скарг  щодо процедури  проведення  конкурсу;

-         кількість звернень  щодо  недоліків у  роботі міського  автобусного  транспорту.

Показник

Од. виміру

2014 рік

2015 рік

2016 рік

прогноз

Кількість субєктів господарювання, що  взяли  участь у конкурсі  на  визначення  підприємства (організації) для  здійснення  функцій робочого органа

-

Кількість  скарг  щодо  процедури  проведення  конкурсу

-

Кількість звернень  щодо  недоліків  у  роботі громадського  автобусного    транспорту

48

36

42

1. Оцінка прогнозованих результатів реалізації  регуляторного  акта та  ступеня досягнення  визначених  цілей.

Згідно матеріалів відстеження регуляторного акту, рішення  виконавчого комітету  міської ради № 267 від 09 червня 2009 р. «Про питання, повязані з  проведенням конкурсу  на визначення  підприємства (організації) для  здійснення  функцій  робочого органу з  підготовки матеріалів для  проведення конкурсу з  перевезення  пасажирів  автобусними  маршрутами  загального користування», у  звязку з  відсутністю претендентів на  участь у конкурсі  на  визначення  робочого органу у 2014 р., положення  регуляторного акту  не  були  використані   у  повному  обсязі.

25 листопада 2014 р. виконавчим комітетом міської ради  прийнято рішення «Про  визначення  на конкурсних  засадах підприємства (організації) для  здійснення функцій  робочого органу», яким  визначено 29 грудня 2014 р. провести конкурс на  визначення підприємства (організації) для здійснення функцій  робочого органу  та утворити комітет з визначення  робочого  органу.  Дане  рішення опубліковане в  засобах  масової  інформації. Заяв та  інших документів  від претендентів на  здійснення функцій  робочого  органу до виконавчого комітету міської  ради  не  надходило.

Даний  регуляторний  акт має  достатній  ступінь  досягнення  визначених  цілей, результати реалізації  його положень  мають  позитивну динаміку,  тому  на  даному  етапі  він  не  потребує змін  чи  доповнень.

В.о. міського голови                                                                                   Б.М. Смуток