Засідання виконавчого комітету міської ради

|  13. 07. 2016

12 липня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради на якому були розглянуті питання щодо життєзабезпечення міста.

Тарифи на платні послуги, що надаються лікувально-профілактичними заходами міста

З метою встановлення тарифів на платні послуги, що надаються лікувально-профілактичними закладами м. Біла Церква виконавчим комітетом Білоцерківської міської ради було встановлено перелік платних послуг, які можуть надаватися в закладах охорони здоров»я. Перелік тарифів на платні послуги, відповідно до медичного закладу зазначений згідно посилання (http://bc-rada.gov.ua/node/3193)

Міська комісія виконавчого комітету Білоцерківської міської ради з проведення державної інвентаризації радіоактивних відходів

Виконавчий комітету міської  затвердив  Положення про міську комісію з проведення державної інвентаризації радіоактивних відходів.

Відповідно до Положення міська інвентаризаційна комісія дає розпорядження керівникам підприємств, установ, організацій, наукових і медичних закладів щодо проведення державної інвентаризації РАВ на місцях; здійснює збирання актів державної інвентаризації, їх зведення, аналіз, оперативне впровадження заходів щодо усунення виявлених недоліків; у разі потреби здійснює вибіркову перевірку достовірності результатів державної інвентаризації.
Рішенням передбачено затвердження складу міської комісії та графік проведення у місті Білій Церкві 6-ї державної інвентаризації радіоактивних відходів.

Про клопотання щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»

Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради розглянувши подання відділу у справах сім’ї та молоді Білоцерківської міської ради та протоколу комісії з розгляду питань щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» вирішив подати клопотання до Київської обласної державної адміністрації щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» багатодітній громадянці міста Максимчук Світлані Миколаївні, яка народила та виховала до восьмирічного віку п’ятеро дітей.

План заходів щодо національно-патріотичного виховання молоді міста на 2016 рік

Було затверджене відповідне рішення щодо  переліку пропозицій та заходів спрямованих на національно-патріотичне виховання молоді, зокрема:
- підготовка пропозицій щодо удосконалення нормативно-правової бази у сфері національно-патріотичного виховання;
- підготування пропозицій до проекту Київської обласної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання на 2017-2020рр.;
- проведення освітніх заходів щодо національно-патріотичного виховання дітей та молоді (табори, змагання, акції, семінари та ін..);
- проведення інформаційних заходів (форуми, акції, конкурси тощо);
- проведення культурологічних заходів (фестивалі, акції, конкурси, виставки, екскурсії, тощо);
- проведення спортивно-масових заходів (турніри, змагання);
- проведення заходів з питань допризовної підготовки та військово-професійної орієнтації молоді;
- проведення міжнародних заходів (семінари, семінари-тренінги, форуми та ін.)

Комісія по здійсненню контролю за фінансово-господарською діяльністю підприємств комунальної власності міста

З метою контролю за ефективним використанням та збереженням комунального майна і фінансових ресурсів стосовно об»єктів господарювання комунальної форми власності та відповідно до чинного законодавства України виконавчий комітет міської ради вирішив затвердити склад комісії по здійсненню контролю за фінансово-господарською діяльністю підприємств комунальної власності міста.
Рішенням передбачено, що дана комісія щоквартально повинна переглядати фінансові плани комунальних підприємств міста та, в разі необхідності, ініціювати внесення відповідних змін до фінансових планів.

Також в ході засідання було

- внесено зміни в додаток до рішення виконавчого комітету від 19 серпня 2014 року № 297 «Про уповноваження посадових осіб на складання протоколів про адміністративні правопорушення»;
- прийнято рішення про заходи щодо підготовки та організованого початку 2016/2017 навчального року в м. Білій Церкві;
- прийнято рішення про деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам;
- - прийнято рішення про заборону розміщення об»єктів зовнішньої реклами в місті Білій Церкві;
- розглянуто низку опікунських питань та ін.