Нагородження військовослужбовців-резервістів

|  08. 07. 2016

08 липня в  Білоцерківському об”єднаному міському військовому комісаріаті відбулося  зібрання та нагородження грамотами і цінними подарунками (грошовими преміями) військовослужбовців-резервістів.

В період з 15 по 24 червня ц.р. були проведені 10-ти денні навчальні збори з резервістами оперативного резерву першої черги. Від міста Біла Церква на дані збори залучалися  6 резервістів (учасників АТО) та від Білоцерківського району – 2 резервісти (учасника АТО). Зокрема військовослужбовці: Дудка Сергій, Приймачук Євген, Федорченко Сергій, Давиденко Дмитро, Хомчук Сергій,  Дабіжа Петро, Міщенко Сергій, Михайлевський Олександр.

За дорученням міського голови Геннадія Дикого перед присутніми  виступив секретар Білоцерківської міської ради Борис Смуток. Він зазначив, що такі військовослужбовці є справжнім скарбом для нашої держави. Вони є патріотами та свідомими громадянами України, які професійно захищають іі незалежність та територіальну цілісність.

В ході зібрання виступив військовий комісар Білоцерківського ОМВК – полковник – І.Богданевич. Він висловив слова вдячності та відмітив високий професіоналізм військовослужбовців – резервістів.

В урочистостях  взяли участь в.о.голови Білоцерківської районної державної адміністрації Юрій Савчук та місцеві ЗМІ.