Засідання сесії Білоцерківської міської ради

|  07. 07. 2016

07 липня відбулося пленарне засідання тринадцятої сесії Білоцерківської міської ради VІІ скликання, яке провів міський голова Геннадій Дикий.

В ході сесійного засідання депутати міської ради внесли зміни та доповнення до рішення міської ради від 11 грудня 2015 року № 04-02-VII «Про утворення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, визначення його чисельності, затвердження персонального складу». Відповідно до п. 3, ч. 1, ст. 26, п. 5, ч.4, ст. 42, ч.1-3, ст. 51 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст.ст. 3, 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»,  Закону України «Про запобігання корупції» було затверджено:

-         Новогребельську Інну Володимирівну – на посаду заступника міського голови;

-         Свірського Максима Сергійовича – на посаду керуючого справами виконавчого комітету міської ради;

-         Хмурича Володимира Романовича – на посаду заступника міського голови;

-         Пахольчука Сергія Івановича – на посаду заступника міського голови;

-         Антонюка Миколу Анатолійовича –  на посаду радника Білоцерківського міського голови;

В обговоренні питання взяли участь депутат обласної  ради – М.Запаскін (ВО «Свобода») та депутати міської ради -  В.Гламазда (територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок») , Г.Джегур (фракція Білоцерківської міської організації партії «Блоку Петра Порошенка «Солідарність»), О.Хозєєв (ВО «Свобода»),  В.Бабенко («Українське об’єднання патріотів – Укроп»), С.Наконечний («Об’єднання «Самопоміч»), І.Гейло («Радикальна партія Олега Ляшка»), С.Беркут (фракція «ВО»Батьківщина»), А.Король (територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок») Ю.Петрик («ВО»Батьківщина»).

Геннадій Дикий заявив, що новообрані  заступники будуть звітуватися перед громадськістю про результати своєї роботи за півріччя.

В роботі сесії взяли участь заступники міського голови, члени виконавчого комітету міської ради, начальники ряду структурних підрозділів міської ради,  громадськість та ЗМІ.