Військова служба за контрактом в ЗСУ

|  17. 06. 2016

17 червня в м.Біла Церква відбулася робоча нарада щодо питань організації  оформлення  громадян на  військову службу за контрактом в Збройних силах України.

Нарада відбулася за участю представників ряду управлінь і відділів Білоцерківської міської ради та Білоцерківської районної державної адміністрації, Білоцерківського об’єднаного військового комісаріату, Білоцерківського відділу поліції головного управління Національної поліції України в Київській області.  Провели нараду: за дорученням міського голови Геннадія Дикого - керуючий справами виконавчого комітету Білоцерківської міської ради Микола Антонюк та в.о.голови Білоцерківської районної державної адміністрації Юрій Савчук.

На нараді було обговорено питання сприяння служб, закладів, установ міста та району громадянам, які виявили бажання йти на службу за контрактом.

Присутні наголосили на необхідності проведення більш широкої агітаційно-роз’яснювальної роботи серед населення щодо умов та переваг служби за контрактом в ЗСУ, заходів з популяризації даного питання та ін.

З умовами прийняття на контрактну службу можна дізнатися на офіційному веб-сайті Міністерства оборони України за адресою: http://www.mil.gov.ua/contract,

та звернутися до Білоцерківського об’єднаного військового  комісаріатіу  за адресою: м.Біла Церва, вул.. Павличенко, 14, кім.№13, тел. 5-13-45.