Черговий особистий прийом громадян

|  16. 06. 2016

Особистий прийом громадян міським головою - одна із можливостей безпосередньо дізнатися про актуальні проблеми містян, аби вчасно та ефективно їх вирішувати.

Зазвичай на прийомах білоцерківці надають й чимало пропозицій та зауважень, які міська влада бере до уваги в своїй подальшій роботі.

15 червня  відбувся черговий особистий прийом громадян, який провів міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий.

На прийом  до міського голови зареєструвалося двадцять  білоцерківців, які звернулися за допомогою у вирішенні низки питань,  які найбільше їх турбують.

Зокрема, були підняті питання щодо ремонту проїжджих частин ряду вулиць міста, благоустрою деяких прибудинкових територій, ремонту певних багатоквартирних будинків та ліфту в одному із  житлових будинків по вул.Водопійна.

Також були звернення до міського голови щодо допомоги у встановленні газових лічильників, деякі підприємці просили сприяння у наданні дозволів на торгівлю.

Традиційно чимало звернень жителів міста стосувалося  вирішення  житлових і земельних проблем, надання матеріальної допомоги та інших питань.

Всім громадянам, які звернулися до міського голови, надано роз’яснення. Відповідним службам  були дані доручення щодо їх вирішення.

Нагадуємо! Прийом міського голови проводиться кожну першу й третю среду. Попередній запис в Центрі зайнятості кім. 126 (вул.Я.Мудрого,36) або за тел. 5-36-64.