До відома скульпторів, художників, архітекторів, дизайнерів!

Дата :
2016-06-13

Відповідно до рішення Білоцерківської міської ради від 26 травня 2016 року №177-11-VII в термін з 20 червня 2016 року до 08 серпня 2016 року проводиться відкритий конкурс на кращий проект пам’ятного знаку на честь загиблих героїв - вогнеборців у м. Біла Церква.

Конкурс проводиться виконавчим комітетом Білоцерківської міської ради спільно з відділом культури і туризму Білоцерківської міської ради, управлінням містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради, управлінням житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради, Громадською організацією "Ради ветеранів ГУ МНС України у Київській області", Головним управлінням ДСНС України у Київській області, Білоцерківською  організацією Національної Спілки Архітекторів України, Білоцерківською організацією Національної Спілки Художників України.

Мета конкурсу – виявлення кращого проектного рішення пам’ятного знаку загиблим героям-вогнеборцям, співмасштабного до оточуючого середовища з реконструкцією благоустрою прилеглої території.

Вся необхідна інформація (рішення міської ради, порядок та умови проведення конкурсу та вихідні дані, а саме викопіювання  з  ситуаційного  плану  міста  в  масштабі 1:2000, топографічний  план  місцевості  в  масштабі 1:500, фотофіксація навколишньої (існуючої) забудови), розміщена на офіційному веб-сайті Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів – bc-rada.gov.ua.

Умовами проведення конкурсу встановлено три премії: перша премія в розмірі – 3000 грн., друга премія в розмірі – 2000 грн. і третя премія в розмірі –1000 грн.

Конкурсні проекти,  у встановленому порядком обсязі, подаються до 16 години 8 серпня 2016 року до відділу культури і туризму Білоцерківської міської ради, що знаходиться за адресою: Київська область, місто Біла Церква, вул. Героїв Небесної Сотні (бувша вул. Гординського), №36, тел. (04563)58722, (04563)54065.

Рішення  журі  по  результатах  конкурсу  буде  прийнято  до  10 серпня 2016 року.

Громадське обговорення відбудеться в період з 10-го по 15 серпня 2016 року на офіційній сторінці відділу культури і туризму Білоцерківської міської ради у Facebook.

Відділ культури і туризму Білоцерківської міської ради