Сосюра Тетяна Степанівна

Сосюра Тетяна Степанівна народилась 10 січня 1980 року.

З 1987 року навчалась в загальноосвітній середній школі №14. Під час навчання проявляла себе активною та дисциплінованою.

Вдало закінчивши школу в 1995 році, вступила на навчання до Білоцерківського педагогічного училища. За роки навчання була переможницею різних конкурсів, приймала участь в житті училища: грала на сопілці в ансамблі, була спочатку профоргом групи, а потім головою студентської профспілки. За це рішенням педагогічної ради була занесена на Дошку пошани училища з 1996 по 1999 роки.

Отримавши диплом молодшого спеціаліста, за кваліфікацією "Вчителя молодших класів", пішла працювати в нову допоміжну школу для дітей з вадами розумового розвитку №19. Працювала педагогом-організатором. За творчу педагогічну діяльність, спрямовану на підвищення ефективності навчально-виховного процесу, була нагороджена Грамотою відділу освіти Білоцерківської міської ради. Потім працювала вчителем-предметником.

В 2000 році вступила на навчання до Кам'янець-Подільського університету та за роки навчання отримала в ньому 2 дипломи за такими кваліфікаціями: "Практичний психолог, логопед", "Вчитель біології".

В ході роботи отримувала схвальні відгуки від адміністрації, колег, батьків та учнів - це дало натхнення до подальшого навчання.

В 2006 році закінчила магістратуру та отримала диплом "Керівника навчального закладу". Проходячи управлінську практику в Білоцерківському гуманітарно-педагогічному коледжі, була запрошена на посаду викладача психолого-педагогічних дисциплін. Пропрацювавши 1 місяць, була переведена на посаду заступника директора коледжу.

З 2013 року очолювала торгово-розважальний комплекс "Гетьман", що знаходиться в місті Буча.

На сьогоднішній день 18 років стажу, 11 з яких управлінська діяльність.