Лемешинська Валентина Григорівна

Лемешинська Валентина Григорівна народилася 23 жовтня 1968 року в селі Голубичі Ріпкинського району Чернігівської області.

У 1975 році пішла до першого класу Голубичської восьмирічної школи, яку закінчила у 1983 році. З 1983 року по 1985 рік продовжила навчання у Новоукраїнській •середній школі. Під час навчання була керівником культмасового сектора, редактором стінгазети, брала активну участь у шкільній самодіяльності та олімпіадах.

У 1985 році вступила до Ніжинського педагогічного інституту ім. М.В.Гоголя на природничий факультет за спеціальністю біологія і хімія, який закінчила у 1990 році та здобула кваліфікацію вчителя біології і хімії.

З 1990 по 1992 рік працювала вчителем хімії та біології Биковогребельської неповної середньої школи Білоцерківського району Київської області.

З 1992 по 1998 рік - вчитель біології та географії Озернянської неповної середньої школи Білоцерківського району Київської області.

З 2004 року по даний час працюю в Білоцерківському міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг). З 2004 по 2007 рік працювала заступником завідувача відділення соціальної допомоги вдома, а з 2007 року по даний час - завідувач відділення соціальної допомоги вдома.

Неодноразово виконувала обов'язки директора територіального центру в період його тимчасової відсутності.