На порядку денному виконкому міської ради

|  10. 05. 2016

10 травня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради на якому були розглянуті питання щодо життєзабезпечення міста.

Про визначення відповідального за утримання об’єкта благоустрою.

З метою поточного утримання та благоустрою території Центрального міського пляжувиконавчий комітет Білоцерківської міської ради визначив відповідальним за утримання комунальне підприємство міської ради «Білоцерківський міський парк культури імені Т.Г.Шевченка».

Рішення передбачає управлінню житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради забезпечити укладання відповідних договорів з комунальним підприємством міської ради «Білоцерківський міський парк культури імені Т.Г.Шевченка».

Про організацію і проведення оздоровлення та відпочинку дітей міста у 2016 році.

З метою вирішення питань щодо організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей міста Біла Церква у 2016 році виконавчий комітет Білоцерківської міської ради затвердив план заходів.

Рішенням передбачається утворення оперативного штабу з координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей. Фінансовому управлінню Білоцерківської міської ради виділити кошти на оздоровлення та відпочинок дітей у 2016 році, в межах затверджених видатків. Відділу у справах сім"ї та молоді міської ради забезпечити своєчасне узагальнення оперативної інформації про перебіг літнього оздоровлення та відпочинку дітей.

Про клопотання щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»

Розглянувши подання відділу у справах сім’ї та молоді Білоцерківської міської ради та протоколу комісії з розгляду питань щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» виконавчий комітет Білоцерківської міської ради вирішив  подати клопотання до Київської обласної державної адміністрації щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» багатодітній громадянці міста Каплонській Любові Ярославівні, яка народила та виховала до восьмирічного віку п’ятеро дітей.

Про здійснення обліку дітей і підлітків шкільного віку.

З метою забезпечення своєчасного і в повному обсязі обліку дітей і підлітків м. Білої Церкви, контролю за здобуттям громадянами України повної загальної середньої освіти виконавчий комітет Білоцерківської міської ради вирішив: управлінню адміністративних послуг до 20 серпня 2016 року здійснити облік і скласти списки дітей і підлітків шкільного віку окремо на: дітей від 0 до 6 років та дітей і підлітків від 6 до 18 років(на кожний рік народження окремо згідно із адресою проживання, що відповідає території обслуговування).

Відповідно до даного рішення передбачено закріплення території обслуговування за загальноосвітніми навчальними закладами.

Управлінню освіти і науки міської ради забезпечити своєчасний і в повному обсязі облік дітей і підлітків шкільного віку з метою постійного контролю за здобуттям дітьми і підлітками шкільного віку м. Білої Церкви повної загальної середньої освіти.

Інші питання

На засіданні також було:

- затверджено рішення про розгляд скарги Погорєлової Л.О.;
- встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, громадського харчування;
- прийнято рішення про питання перепланування приміщень;
- прийнято рішення про деякі питання присвоєння адрес;
- розглянуто низку опікунських питань  та ін.