Мельник Наталія Дмитрівна

Мельник Наталія Дмитрівна народилася 19.06.1989 р.н. в м.Біла Церква Київської області, в сім'ї військовослужбовця.

До 2000 р. проживала з батьками в м.Біла Церква, потім переїхали проживати в Білоцерківський район, де по теперішній час мешкаю зі своєю сім'єю.

Освіта:

У 2006 році закінчила Шкарівську загальноосвітню школу, де здобула загальну середню освіту.

З вересеня 2006 р. по червень 2009 р. навчалася в Білоцерківському інституті економіки та управління ВНЗ ВМУРоЛ "Україна".Спеціальність-"Правознавство". Денна форма навчання. Здобула освітньо-кваліфікаційний рівень-молодший спеціаст.

З вересеня 2009 р„ по червень 2011 р. навчалася в Національній академії внутрішніх справ України. Спеціальність - "Правоохоронна
діяльність. Правознавство". Денна форма   навчання.   Здобула  освітньо-кваліфікаційний рівень-спеціаст.

Стаж роботи:

З червня 2011 р. по листопад 2015 р.-правоохоронець,проходила службу в органах внутрішніх справ України,Білоцерківський відділ міліції ГУ МВС України в Київській області, звільнена в зв'язку зі скороченням штатів.

По березень місяць 2016 року перебувала в відпустці по догляду за дитиною до 3-х років. Маю дочку. Не одруженна.