Закрасняна Юлія Петрівна

Закрасняна Юлія Петрівна народилася 09 січня 1983 року в селі Блощенці Білоцерківського району, Київської області. Громадянка України.

З 1989 року до 2000 року навчалася в Острійківській ЗОШ І-ІІІ ступенів Білоцерківського району Київської області.

З 2000 року до 2003 року навчалася в Київському кооперативному економічно-правовому коледжі за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію юрист. Отримала диплом молодшого спеціаліста з відзнакою.

З 2003 року до 2008 року навчалася в Київській державній академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного і отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки «Право» та здобула кваліфікацію бакалавра права.

З 2008 року до 2009 року навчалася в Київській державній академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію спеціаліст права.

Трудову діяльність розпочала з 2003 року в ТОВ «Реал» касиром-операціоністом в Мегамаркеті. З 2004 року до 2005 року працювала в ООО «Плант» касиром-операціоністом магазину Мегамаркет.

З березня 2006 року по листопад 2006 року перебувала на обліку у Білоцерківському міськрайонному центрі зайнятості як безробітня.

З 2007 року до 2010 року перебувала в декретній відпустці.

В 2010 році після складених іспитів призначена на посаду державного виконавця міського відділу державної виконавчої служби Білоцерківського міськрайонного управління юстиції та прийняла присягу державного службовця.
З 2012 року до 2016 року працювала на посаді старшого державного виконавця міського відділу державної виконавчої служби Білоцерківського міськрайонного управління юстиції.

З квітня 2016 року безробітна.