Бевзюк Ольга Ігорівна

Бевзюк Ольга Ігорівна, народилася 18 вересня 1990 року в м. Біла Церква Київської області. Українка. Громадянка України.

У вересні 1996 року пішла в 1 клас середньої загальноосвітньої школи № 16 м. Біла Церква. Закінчила її у 2005 році.

З 2005 по 2009 рік навчалася в Технолого-економічному коледжі Білоцерківського національного аграрного університету на технологічному факультеті. Здобула кваліфікацію молодшого спеціаліста по напряму підготовки "Технологія, зберігання та переробка плодів і овочів". Паралельно навчалася на економічному факультеті та здобула кваліфікацію молодший спеціаліст по напряму підготовки "Фінанси і кредит".

Додатково маю сертифікат "Оператор ком'ютерного набору".

З 2009 по 2013 рік навчалася в Білоцерківському інституті економіки та управління вищого навчального закладу "Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна"" та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «фінанси і кредит» та здобула кваліфікацію спеціаліста з фінансів і кредиту.

З 2010 по 2011р. працювала в ГК"Фокстрот» продавцем непродовольчих товарів.

З жовтня 2011р. прийнята в ЖЕК№7 м.Біла Церква на посаду паспортиста.

З березня 2013р. переведена на посаду офісного службовця(документознавство).
З квітня 2016р. скорочена в ЖЕК№7.