Степура Богдан Сергійович

Степура Богдан Сергійович народився 6 травня 1987 р. в місті Ступіно Московської області Російської Федерації.

З 1994 до 2002 р. навчався в Білоцерківській загальноосвітній школі №16 ім.М. О. Кириленка.

З 2002 до 2006 р. навчався в Київському оптико-механічному технікумі за спеціальністю виробництво оптичних і оптико-електронних приладів та здобув кваліфікацію технік-оптик.

З 2006 до 2011 р. навчався в Київському Національному Університеті Культури і Мистецтв за спеціальністю Менеджмент соціокультурної діяльності, менеджмент готельно-ресторанного бізнесу.

В листопаді 2010 р. навчався в закладі післядипломної освіти “Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій” при Київській облдержадміністрації і виконав передбачені програмою занять завдання з питань “Застосування комп’ютерних технологій в установах і організаціях”.

В квітні 2011 р. брав участь у семінарі “Українська ділова мова. Культура службового документа” на базі  закладу післядипломної освіти “Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій” при Київській облдержадміністрації.

З 2007 до 2009 р. працював механіком у ПІІ “Макдональдз Україна”.

З 2010 р. працюю на посаді головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Білоцерківської міської ради.

В 2012 р. за сумлінне виконання своїх обов’язків щодо організації підготовки та проведення виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року нагороджений Подякою Центральної виборчої комісії.