Дата :
2016-04-19

Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради повідомляє про прийняття інвестиційних пропозицій на створення єдиної автоматизованої системи оплати проїзду на міському пасажирському транспорті.

Техніко-функціональні показники по об’єкту інвестування затверджені рішенням виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 12.04.2016 року № 139 «Про залучення інвестиційних пропозицій на створення єдиної автоматизованої системи оплати проїзду на міському пасажирському транспорті», з яким можна ознайомитись на офіційному сайті Білоцерківської міської ради.

Інвестиційні пропозиції приймаються до 16-00 22.04.16 відділом промисловості, енергетики, транспорту та зв’язку управління економіки міської ради, за адресою: м. Біла Церква,
вул. Я.Мудрого, 15, кімната 8. Тел. для довідок: (0456)392862.