ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ РОЗГЛЯДУ ТА ВРАХУВАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ГРОМАДСЬКОСТІ по розгляду містобудівної документації

Дата :
2016-04-14

Розроблення генерального плану міста Біла Церква

Білоцерківська міська рада запрошує представників територіальної громади, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів міста Біла Церква для участі в громадських слуханнях по розгляду містобудівної документації - «Розроблення генерального плану міста Біла Церква»

«Генеральний план міста Біла Церква» розроблено на виконання п. 1 рішення Білоцерківської міської ради від 31 березня  2015 року № 1444-73-VI згідно ст. 17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», з метою визначення територіального розвитку на проектний період з урахуванням перспектив, обґрунтованих раціональним використанням територіальних та природних ресурсів, встановлення меж населеного пункту, а також з метою оптимальної функціональної організації території населеного пункту, що має забезпечувати розвиток та реконструкцію територій, найкращі умови проживання та праці.

До складу проекту «Генеральний план міста Біла Церква» входять графічні та текстові матеріали.

В текстових матеріалах визначаються загальні вимоги до забудови та розвитку міських територій; види забудови та використання територій; єдині умови та обмеження щодо забудови територій; функціональна класифікація території міста; транспортна схема, схеми інженерного забезпечення територій.

До графічних матеріалів генерального плану міста входять:

- схема розташування населеного пункту в системі розселення;

- план існуючого використання території;

- схема існуючих планувальних обмежень;

- генеральний план (основне креслення);

- схема проектних планувальних обмежень;

- схема вулично-дорожньої мережі міського та зовнішнього транспорту;

- схема інженерного обладнання території;

- схема інженерної підготовки та захисту території.

З матеріалами проекту «Генеральний план міста Біла Церква» можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Білоцерківської міської ради міської ради у розділі «Актуально».

Також з матеріалами проекту «Генеральний план міста Біла Церква» можна ознайомитися  у приміщенні холу управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради за адресою: бульв. Олександрійський, 75, (колишня назва бульв. 50-річчя Перемоги) м. Біла Церква.

Ознайомитися з матеріалами «Генерального плану міста Біла Церква» можна до        16 травня 2016 року.

Зауваження та пропозиції надавати у письмовому вигляді до управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради з 15 квітня 2016 р. по 16 травня 2016 року, за адресою: інд. 09100, м.Біла Церква, бульв.Олександрійський, 75 (колишня назва бульв. 50-річчя Перемоги), управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради, з зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, з особистим підписом.

Пропозиції повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил у відповідності до п. 9 «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів від 25.05.2011 року за № 555.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій до проекту «Генеральний план міста Біла Церква» заступник міського голови Яровий В.П. та начальник відділу планування та забудови міста управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради - Голуб О.М.

Презентація «Генерального плану міста Біла Церква» відбудеться 19 квітня 2016 року о 10-00 годині в приміщенні міської ради, за адресою: вул.Ярослава Мудрого, 15.

За додатковою інформацією звертатися за тел. 5-10-45 в управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради. бульв.Олександрійський, 75 (колишній бульв.50-річчя Перемоги)