ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

Дата :
2016-04-14

Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників АТО (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 р. №179 учасники антитерористичної операції мають можливість пройти навчання, перенавчання або підвищення кваліфікації за рахунок коштів державного бюджету.

Для отримання послуг соціальної і професійної адаптації учасники антитерористичної операції мають звернутися до управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради із заявою та необхідним пакетом документів, а саме:

•  копією посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;

•  копією документу, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення. Таким документом може бути один із нижчезазначених:

- наказ Антитерористичного центру при Службі безпеки України або
інший документ, який підтверджує залучення особи до виконання завдань
антитерористичної операції в районах її проведення;

- довідка про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, згідно з додатком до Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 р. № 413;

- рішення відомчої (міжвідомчої) комісії про встановлення особі статусу учасника бойових дій, як такій, що захищала незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брала безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, відповідний запис у військовому квитку;

- довідка про обставини травми ( для осіб, які отримали поранення внаслідок бойових дій в районі проведення антитерористичної операції);

- витяг із протоколу засідання військово-лікарської комісії про
встановлення причинного зв'язку захворювань, поранень, контузій, травм,
каліцтв у колишнього військовослужбовця ( для осіб, яким встановлено
інвалідність).

За детальною інформацією звертатися до відділу по соцобслуговуванню пенсіонерів, інвалідів та малозабезпечених громадян управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради за адресою: м. Біла Церква, вул. Я. Мудрого, 2, 3 поверх, кім. 305. (тел. для довідок 5-22-71).

Управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради