Наші спортивні школи серед кращих на Київщині

|  13. 04. 2016

Нещодавно управлінням з питань фізичної культури та спорту Київської  обласної державної адміністрації було підведено  підсумки огляду - конкурсу серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл  Київської області.  59 дитячо-юнацьких спортивних шкіл були розподілені на три групи відповідно до категорійності, кількості  працюючих тренерів та вихованців.

Серед  12 кращих ДЮСШ -  чотири   білоцерківські. Міський голова Геннадій Дикий привітав колективи шкіл із високим визнанням та вручив директорам відповідні відзнаки.

Нагороди отримали:

Комунальний заклад Білоцерківської міської ради ДЮСШ «Зміна» -2 місце,(І група). Директор - Валерій Позняков.

В даній дитячо-юнацькій спортивній школі працює 17 тренерів, 12 з них штатні. На чотирьох відділеннях займаються близько шестисот дітей. Протягом року  вихованці  закладу були активними учасниками обласних  та Всеукраїнських змагань. Підготовлено 19 спортсменів першого розряду.

Кращі досягнення:

- дві збірні команди юнаків  стали чемпіонами обласної дитячо-юнацької футбольної ліги  з фут залу та футболу;

- збірна команда з хокею ввійшла до п’ятірки кращих  в чемпіонаті України серед юнаків;

- 3 вихованці школи – призери чемпіонату України з  веслування;

Колектив школи активно співпрацює з міською федерацією футболу.

Комунальний заклад Білоцерківської міської ради  ДЮСШ «Олімп» -2 місце,( ІІ група).  Директор - Серафим Челюбєєв

В цій дитячо-юнацькій спортивній школі культивується  чотири види спорту. В секціях займаються близько 450 учнів. З ними працюють 21 тренер-викладач, з них 12 чол. штатні.

Звання «Заслужений тренер України»  мають 3 тренери.

Кращі досягнення:

протягом року вихованці школи були учасниками 60 змагань різного рівня. 14 спортсменів  мають перший спортивний розряд та «кандидат в майстри спорту»;

5 представників  відділення легкої атлетики - неодноразово ставали чемпіонами та призерами України;

- спортсмени відділення дзюдо - чемпіони області , 2 вихованці  є призерами  Чемпіонаті України та Кубку України з самбо;

- чотири боксери – чемпіони та призери Київської області;

- випусниця школи Надія Герасименко –володар кубку України,  учасниця чемпіонату світу з самбо.

Комунальний заклад Білоцерківської міської ради ДЮСШ№ 1 -2 місце,( ІІІ група).

Директор - Юрій Гончаренко.

В школі  працює 36 тренерів, 26 з них штатні. 3 тренери мають звання « Заслужений тренер України» та 1 -«Заслужений тренер Киргизії».  До Золотого фонду міста входять 3 тренери –викладачі.

В школі займаються більше тисячі дітей. Протягом року в закладі було проведено більше 60 змагань, в них взяли участь понад 5400  юнаків та дівчат. Вихованцями на змаганнях різних рівнів завойовано близько 140 медалей.

До складу збірної команди України входять  вихованці школи:

- зі спортивної гімнастики : Ващенко Роман, Туренко Нікіта та Підвальний Володимир;

- з фехтування – Качан Дмитро.

Для подальшого підвищення спортивних результатів в спеціалізовані заклади спортивного профілю передані 14 чол.

У співпраці з загальноосвітньою школою № 18 ефективно працюють  п’ять  спеціалізованих спортивних класів.

Комунальний заклад Білоцерківської міської ради ДЮСШ «Юність»-3 місце,( І група). Директор – Володимир Корнієнко.

В закладі займається понад 570 юнаків та дівчат. З ними працюють 21 тренер-викладач, з них 16 штатних. В школі 4 відділення: волейбол, важка атлетика, художня гімнастика, шахи. За 2015 рік підготовлено: 12 – КМС, 18 – І розрядників.

Протягом року учні школи брали участь в 75 змаганнях різного рівня,  де були переможцями та призерами.

До складу молодіжної збірної України  з художньої гімнастики зарахована  Катерина Паранюк, яка неодноразово, в 2015 році, ставала  чемпіонкою України в групових вправах.

Збірна команда з волейболу гідно представляє місто та Київську область на змаганнях різного рівня. Учениці відділення беруть участь в Чемпіонатах України Дитячої та Аматорської ліги.

Представники відділення шахів є Чемпіонами Київської області в різних вікових категоріях. Учениця відділення шахів Світлана Кириченко  на Чемпіонаті України з класичних шахів  здобула VІІ місце та стала переможцем Всеукраїнського шахового турніру .

Важкоатлети школи  на Чемпіонаті України серед кадетів посіли – VІ місце.

Також чотири  команди  вихованців   Комунального закладу Білоцерківської міської ради ДЮСШ «Зміна» стали чемпіонами  Київської області.

Почесні Кубки отримали:
за І місце в чемпіонаті Київської області з футболу серед юнаків 1998-1999р.н.;
за І місце  в чемпіонаті Київської області з футболу серед юнаків 2002-2003-р.н.;
за І місце в чемпіонаті Київської області з футзалу серед юнаків 1998-1999р.н.;
за І місце в чемпіонаті Київської області з футзалу серед юнаків  2002-2003р.н.

За вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту у Київській області, запровадження здорового способу життя серед різних верств населення, розбудову інфраструктури, проведення на високому організаційному рівні  фізкультурно-оздоровчих та спортивно- масових заходів у 2015 році подякою управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації нагороджено м.Біла Церква.

Міський голова вручив подяку в.о.начальника відділу з питань фізичної культури та спорту міської ради Валентині Коросько.