Петро Груша та Григорій Яценко - Почесні громадяни міста Білої Церкви

|  12. 04. 2016

Міський голова Геннадій Дикий урочисто вручив посвідчення та нагрудні знаки

«Почесний громадянин міста Білої Церкви» - Петру Груші - лікарю-хірургу операційного блоку Білоцерківської міської лікарні №2 та Григорію Яценку - головному лікарю Білоцерківської міської лікарні №1.
 Рішення про присвоєння цього почесного звання, за вагомий внесок у розвиток сфери охорони здоров’я,було прийнято на засідання сесії міської ради 24 березня ц.р.

Відтепер це звання мають 44 білоцерківця, які отримали його за особистий внесок та значні заслуги у розвитку науки, культури, освіти, охорони здоров'я, фізкультури і спорту, промисловості, будівництва, транспорту і зв'язку, торгівельного обслуговування, забезпечення законності і правопорядку, суспільного і державного будівництва та соціально-економічного розвитку міста Біла Церква.