Засідання сесії Білоцерківської міської ради

|  12. 04. 2016

12 квітня  відбулось засідання дев’ятої сесії Білоцерківської міської ради VІІ скликання, яке провів міський голова Г.Дикий.

Внесення змін до міського бюджету

В ході сесії депутати внесли  зміни та доповнення  до  рішення  міської  ради від 29 грудня 2015 р.   № 26-03-VIІ   «Про бюджет м.Біла Церква  на 2016 рік».

Даним рішення було проведено перерозподіл видатків. Зокрема, виділено 856 тис.600 грн. на  компенсацію виплати на пільговий проїзд окремих категорій громадян електротранспортом. Дані кошти будуть спрямовані на погашення заборгованості по заробітній платі працівникам комунального підприємства міської ради «Тролейбусне управління».

Крім того, виділено кошти в сумі 2млн. 381 тис. на забезпечення функціонування центру адміністративних послуг, виплату працівникам заробітної плати, розрахунки за спожиті комунальні послуги та ін. Дані кошти було перенаправлено із планових призначень на фінансування професійно-технічної освіти, оскільки на цю сферу надійшли субвенції з державного бюджету.

Також було внесено 50 тис.грн. до статутного фонду комунального підприємства міської ради «Тролейбусне управління» та 100тис.грн. – до комунального підприємства міської ради «Спецкомбінат з надання ритуальних послуг»

Решта змін стосувалися приведення раніше затверджених планових призначень у відповідність до кодової класифікації.

Звернення до керівників держави щодо врегулювання питання відшкодування витрат на пільгові перевезення громадян

Депутати міської ради висловлюючи стурбованість ситуацією, яка склалася в місті щодо відшкодування витрат на перевезення пільгових категорій громадян прийняли рішення звернутися до Президента України, голови Верховної Ради України, Прем’єр-Міністра України.

У зверненні висловлюється прохання: для вирішення питання забезпечення відшкодування витрат на пільговий проїзд окремих категорій громадян, визначених згідно чинного законодавства, прийняти рішення щодо джерел покриття таких видатків за рахунок державного бюджету, або внести зміни до чинного законодавства України надавши право органам місцевого самоврядування приймати власні рішення щодо врегулювання питання визначення пільгових категорій громадян та відшкодування видатків на пільговий проїзд не порушуючи бюджетного законодавства.