Засідання «Круглого столу» з повторного обговореня нової редакції проекту рішення виконавчого комітету міської ради «Про погодження Концепції розвитку пасажирського транспорту міста Білої Церкви на 2016-2020 р.р.».

Дата :
2016-04-06

Шановні жителі міста Біла Церква!
Керівники підприємств і організацій!

Запрошуємо Вас, або представників від Вашої організації,  прийняти  участь  в  засіданні «Круглого столу» з  повторного обговореня  нової редакції проекту  рішення  виконавчого комітету  міської  ради   «Про погодження  Концепції  розвитку  пасажирського  транспорту  міста  Білої  Церкви  на 2016-2020 р.р.».

Засідання  «Круглого столу» відбудеться 08 квітня 2016 року  о  14-00 год.,  за  адресою: м. Біла Церква, вул. Я.Мудрого 15,  у  великій  залі  виконавчого комітету міської  ради (3 пов.).

Проект Концепції  розвитку  пасажирського  транспорту  міста  Білої  Церкви  на 2016-2020 р.р. оприлюднений на офіційному міської ради та її виконавчих органів http://www.bc-rada.gov.ua  в розділі «АКТУАЛЬНО».

Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради

Довідки за телефоном 392862