Призначені нові керівники комунальних підприємств

|  04. 04. 2016

04 квітня за підсумками співбесід конкурсними комісіями  були визначені переможці на вакантні посади:
- директора   Білоцерківського центру соціальної реабілітації змішаного типу для інвалідів і дітей-інвалідів «Шанс»  - Тамара Луценко;
- начальника комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Тролейбусне управління» - Руслан Степанський.
Голосування відбувалося відкрито, за присутності представників громадськості та міських ЗМІ.

29 та 30 березня відбулися співбесіди з кандидатами на заміщення вакантних посад директора  Білоцерківського центру соціальної реабілітації змішаного типу для інвалідів і дітей-інвалідів «Шанс»  та начальника комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Тролейбусне управління».
Під час співбесід кандидати презентували своє бачення перспективного розвитку установ та кроки, які вони здійснюватимуть першочергово у разі, коли їх призначать на дані посади керівників.
Під час співбесід всі бажаючі мали змогу бути присутніми. Також  забезпечувалася онлайн-трансляція і всі зацікавлені мали можливість спостерігати за ходом співбесід.

«Ми продовжуємо проводити відкриті та прозорі конкурси. Всі могли бачити як кандидати презентують програми, з якими вони планують працювати для розвитку даної установи та комунального підприємства. Сьогодні майже одноголосно були визначені кращі серед претендентів,- наголосив  міський  голова Геннадій Дикий.-  З переможцями будуть підписані контракти на рік, з випробувальним терміном - 6 місяців».

Міський голова також повідомив, що ті кандидатури, які зайняли рейтингове друге місце будуть внесені до кадрового резерву. Кандидату Марії Кайряк, яка отримала друге місце,  буде запропоновано обійняти вакантну посаду заступника начальника комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Тролейбусне управління».