Повідомлення про оприлюднення проектів рішень виконавчого комітету Білоцерківської міської ради

Дата :
2016-04-01

1.  Про організацію та управління рухом міського пасажирського транспорту
2. Умови проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в місті Білій Церкві.
3. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 27 листопада 2014 року № 446 «Про тарифи на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування».

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у  сфері господарської діяльності», виконавчий комітет міської ради повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів – рішень виконавчого комітету  міської ради :

1.  Про організацію та управління рухом міського пасажирського транспорту.

3. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 27 листопада 2014 року №446 «Про тарифи на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування».

Дані  проекти регуляторних актів  розроблено  з  метою приведення  організації пасажирських перевезень  в  місті Білій Церкві  на більш  якісний, сучасний  рівень  обслуговування  пасажирів.

З проектами рішень та аналізами впливу зазначених регуляторних актів можна ознайомитися  на офіційному сайті міської ради та її виконавчих органів: www.bc-rada.gov.ua  та у відділі промисловості, енергетики, транспорту  та  зв’язку  управління  економіки   міської ради.

Зауваження та пропозиції щодо проектів регуляторних актів приймаються в друкованому та електронному вигляді протягом місяця з дня оприлюднення проектів регуляторних актів та відповідних аналізів регуляторних впливів розробником проекту за адресою: 09117 м. Біла Церква, вул. Я.Мудрого 15, кім. №8, відділі промисловості, енергетики, транспорту  та  зв’язку  управління  економіки  міської ради, телефон/факс 39-28-62,  з 9-00 до 18-00 год.,  щодня (крім суботи та неділі).

Заступник міського голови                                                          В.В.Гнатюк