Дата :
2016-04-01

Білоцерківська місцева прокуратура направила до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо сільського голови одного із населених пунктів Білоцерківського району, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366 КК України (службове підроблення).

Встановлено, що вказана особа, обіймаючи посаду сільського голови, всупереч положенням закону, на прохання невстановленої слідством особи, підписала та посвідчила печаткою заповіт, відомості у якому не відповідали дійсності.

Як наслідок, вказане призвело до набуття особою незаконного права власності на чуже майно (квартиру).

За висунутим обвинуваченням особі загрожує покарання у виді обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Керівник Білоцерківської
місцевої прокуратури                                                                                    В. Чугаєв