Дата :
2016-04-01

Білоцерківською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт щодо колишнього начальника одного з комунальних підприємств Білоцерківської міської ради, який, перебуваючи на посаді, всупереч положенням чинного законодавства, допустив службову недбалість, а саме: неналежно виконав свої службові обов’язки, через несумлінне ставлення до них, чим спричинив істотну шкоду охоронюваним законом інтересам окремих юридичних осіб.

Так, начальник комунального підприємства, не укладаючи з власниками та тимчасовими користувачами приватних транспортних засобів відповідних договорів, здійснював на платній основі організацію надання послуг автостоянки фізичним особам на території підприємства, отримавши від такої незаконної діяльності кошти у загальній сумі 71 945 гривень, якими розпорядився на власний розсуд.

Внаслідок таких халатних дій службової особи комунальному підприємству Білоцерківської місцевої ради заподіяно істотну шкоду у сумі         71 945 гривень.

Однак, під час проведення досудового розслідування вжито належних правових заходів, збитки, завдані злочином, відшкодовано в повному обсязі, шляхом повернення коштів на рахунок місцевого бюджету.

Правова кваліфікація дій правопорушника – ч. 1 ст. 367 КК України, тобто неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що завдало істотну шкоду охоронюваним законом інтересам окремих юридичних осіб

За висунутим обвинуваченням особі загрожує покарання у виді обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Керівник Білоцерківської
місцевої прокуратури                                                                                    В. Чугаєв