Позачергове засідання виконавчого комітету

|  30. 03. 2016

30 березня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради,  яке провів міський голова Геннадій Дикий.

Про питання пасажирських перевезень

Члени виконавчого комітету міської ради прийняли рішення затвердити Договір про організацію надання транспортних послуг з перевезень міським електричним транспортом. Даний договір затверджується відповідно до  постанови Кабінету Міністрів України та передбачає здійснення пасажирських перевезень тролейбусами на замовлення виконавчого комітету міської ради. Перевізник має якісно здійснювати зазначені транспортні послуги за визначеними маршрутами, а замовник сплачувати за фактично виконані перевізником послуги. Згідно із договором Тролейбусне управління зобовязане обрахувати кількість можливих перевезень і розрахувати тариф на транспортні послуги. Зараз вартість проїзду в тролейбусах складає 1,5грн., проте, за  розрахунками економічно – обгрунтований тариф має бути близько 2,20грн.   Різниця в тарифі компенсується за рахунок міського бюджету.

Міський голова Геннадій Дикий з цього приводу зазначив: «Тролейбус є тим видом пасажирського транспорту, який забезпечує перевезення пільгових категорій населення та є доступним для соціально незахищених білоцерківців,  тому ми не будемо піднімати тариф за проїзд, а компенсуватимемо його різницю за рахунок коштів міського бюджету».

На попередньому засіданні виконкому було укладено  з окремими перевізниками  короткострокові договори  терміном   на  три  місяці на забезпечення функціонування ряду маршрутів. На засіданні, яке відбулося сьогодні,  члени виконавчого комітету прийняли рішення  про укладання таких договорів на забезпечення функціонування  маршрутів №1, №19 із ПАТ «Білоцерківський автобусний парк»; на маршрути №8, № 15 - із МПП «Діліжанс; на маршрути №16, №18 - із ПП «КАН»  та №21а - із ПП «Валоїс».

Під час засідання також було прийнято рішенняпро замовлення комплексної схеми руху громадського транспорту м. Біла Церква. Дане рішення передбачає, що управлінню економіки міської ради, у 3-х денний термін,  необхідно надати детальний опис, технічні умови та інші вимоги для замовлення комплексної схеми, а управлінню житлово-комунального господарства міської ради - у відповідності до проведення заходів в системі електронних закупівель, протягом 7-ми днів, замовити розробку комплексну схему руху громадського транспорту м. Біла Церква.

Про завершення опалювального сезону

На засіданні було прийнято рішення про закінчення опалювального періоду 2015-2016рр. в м.Біла Церква при умові, коли протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря перевищуватиме 8°C.  Припинення теплопостачання здійсниться відповідно до  розпорядження міського голови.

З метою виконання заходів щодо скорочення обсягів споживання природного газу на період до 2017р., із закінченням опалювального періоду буде припинено надання послуг з централізованого гарячого водопостачання всім категоріям споживачів, крім лікарняних закладів, дошкільних та загальноосвітніх установ від індивідуальних джерел теплопостачання.

Під час засідання також було встановлено режим роботи ряду обєктів  торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування.