Серьогін Сергій Сергійович

Серьогін Сергій Сергійович народився 30 січня 1975 року в місті Біла Церква.

У 1982 році пішов у перший клас ЗОШ І — III ступенів №4 м.Біла Церква. У 1992 році після закінчення школи вступив  до Полтавськго педагогічного інституту імені В.Г.Короленка на біологічний факультет. У 1997 році закінчив повний курс педагогічного інституту за спеціальністю «вчитель фізичного виховання та біології».

З лютого 1998 року до 01 червня 1998 року працював тренером-викладачем з плавання ДЮСШ № 2 м. Біла Церква. З вересня 1998 р. до січень 2001 р.працював вчителем фізичного виховання в Глушківському НВО та вчителем з біології в Коженецькому НВО; з грудня 2001 р. до січня  2001 р. працював тренером викладачем з фізичного виховання ЗОШ І — III ступенів № 5 м. Біла Церква; з липня 2001 р. до грудня 2003 працював спеціалістом по розробці маршрутів по Україні в Обласному туристичному агентстві Управління з питань фізичної культури та спорту Київської обласної державної адміністрації ; з грудня 2003 по березень  2007р. працював спеціалістом І категорії заступником начальника відділу з питань фізичної культури та спорту Білоцерківської районної державної адміністрації; з березня 2007 р. заступника начальника відділу Білоцерківської міської ради з питань фізичної культури та спорту  з липня 2011 р   по цей час працюю в відділі Білоцерківської міської ради з питань фізичної культури та спорту на посаді завідувача сектору навчально-спортивної роботи.