П О В І Д О М Л Е Н Н Я про оголошення конкурсу з відбору виконавців послуг з виконання робіт з оцінки земель та відбору виконавців послуг з виконання земельних торгів на території м. Біла Церква

Дата :
2016-03-16

м. Біла Церква                                                                            «14» березня 2016 року

Комісія з проведення конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та виконавців земельних торгів на території м. Біла Церква, оголошує конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт з оцінки земель та відбору виконавців послуг з виконання земельних торгів на території м. Біла Церква  з метою  подальшого продажу земельних ділянок.

Дата конкурсу – 05 травня 2016 року

Місце проведення конкурсу – Київська область, м. Біла Церква, вулиця Ярослава Мудрого, 15 ( Велика зала міської ради).

Час проведення конкурсу – 10.00

Основна характеристика земельної ділянки:

Земельна ділянка, розташована за адресою: м. Біла Церква, вулиці Богдана Хмельницького, в районі житлового будинку № 34;

Категорія земель – землі житлової та громадської забудови;

Функціональне використання - для  будівництва торгово-офісного приміщення;

Площа, (га) - 0,0165 га;

Кадастровий номер земельної ділянки: 3210300000:03:005:0213;

Термін виконання робіт – до15 робочих днів

Конкурс здійснюється  відповідно до Наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про затвердження  Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах»  від 25.09.2012 р. № 579.

Учасникам конкурсу необхідно подати конкурсну документацію яка складається з конкурсної пропозиції та підтверджуючих документів відповідно до Наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про затвердження  Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах»  від 25.09.2012 р. №579. (пропозиції подаються у запечатаному конверті).

Заяву з конкурсною документацією слід подавати до Відділу з питань землекористування Білоцерківської міської ради за адресою: 09100, Київська область, місто  Біла Церква, Торгова площа, 6.  Телефон для довідок: (04563) 5-31-08; 5-56-91.

Кінцевий термін подання заяв та документів учасниками конкурсу - не пізніше ніж за п’ять  днів до дати проведення конкурсу.

Дане повідомлення оприлюднено на офіційному веб-сайті Головного управління Держгеокадастру у Rиївській області.