Інформація начальника вокзалу ст.Біла Церква

Дата :
2016-03-14

На   виконання   вказівки  Начальника регіональної   філії  Південно-Західної  залізниці  Публічного акціонерного  товариства   Українська  залізниця   Тягульського  В.Г   на  вокзалі  ст.Біла   Церква  у вестибулі вокзалу  розміщено  скриньку  для  пасажирів, які можуть надати  пропозиції  по  графіку  руху  приміських  електропоїздів  на  дільниці  Миронівна-Фастівв-Київ.  Начальником  залізниці  будуть  особисто  розглянуті  всі  пропозиції  залишені в  на  вокзалі  ст.Біла  Церква.  Будемо вдячні   ініціативним  громадянам   міста  Біла  Церква,які  внесуть  пропозиції  по  покращенню   графіка  руху  приміських  поїздів   та  обслуговування в  приміських  електропоїздах.

Також  зазначу, що   на  сьогодні   введено   електропоїзди, які  користуються  попитом  у  громадян  міста  Біла  Церква,а саме зручним   графіком  та  часом  у  дорозі:

Електропоїзд  №  6081  Біла Церква-Київ, відправленням  з  міста Біла  Церква  в   6год 35 хв,прибуттям  до  міста Києва  в   8 год 15хв,щоденно,крім  вихідних;

Електропоїзд   6086   Роток-Київ  (для студентів)   по неділям   ,відправленням  зі ст.Роток в 18-10,Біла  Церква  в 18-20,прибуттям  в  м.Київ  в 20-00;

Електропоїзд   №  6084   Київ-Роток, відправленням   зі  ст.Київ   в  18-08,прибуттям  в   Білу Церкву  в   19год37хв., щоденно, крім  п/ятниці  та  вихідних  днів;

Електропоїзд 6086  Київ-Роток, відправленням   з  Києва  в  18год-42хв, прибуттям   на  ст.Біла Церква  в   20-20., щоденно, крім  вихідних днів. Даний  електропоїзд    для комфортності  подається до перону.

Дані  електропоїзда в  дорозі від  1.5години  до  2 годин,  ціна   одиночного квитка  дорослого  пасажира  до  ст.Київ12 грн00  коп ,студентського 6грн01коп,  дитячого  9  грн.00 коп.

З  метою  недопущення черг    та   економії  бюджету  пасажира  залізниця пропонує   придбання абонементних  квитків   та  одиночних  квитків  попередньо.

Так  до  міста  Києва абонементний іменний квиток  коштує 312 грн. 08 коп, також  в продажу  є  повні, студентські, дитячі  та  вихідного  дня.  Даними  електропоїздами  мають  право  безкоштовно  при  придбанні пільгового  квитка  скористатись   всі  пільгові  категорії   громадян відповідно  до  законодавства.

Пільговий  квиток  туди  та  зворотно, можна  придбати  за наявності   посвідчення  на  пільгу.

Будемо вдячні   за надані  пропозиції. Контактний  телефон  38-25-26  цілодобово  ; Довідкове  бюро 15-83(міський)  або  (044) 34-57-68    .   Приємної  подорожі!!!!

Начальник  вокзалу  ст.Біла  Церква    Гитченко Г.М.