Головіна Катерина Станіславівна

Головіна Катерина Станіславівна, народилася 20 листопада 1985 року в м. Біла Церква, Київської області. Українка, громадянка України.

З вересня 1993 року по липень 2003 року навчалась у Білоцерківській гімназії № 1, де одержала атестат про повну загальну середню освіту.

З 2003 по 2008 pp. навчалась у Національному педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова в Інституті політології, соціології та права за спеціальністю "Політологія". Отримала диплом спеціаліста.

На теперішній час навчаюся в Академії сучасного політика.

Трудова діяльність:

Липень 2006р.- успішно проходила фахову практику в Міністерстві юстиції України у відділі по роботі з кадрами центрального апарату Департаменту кадрової роботи та державної служби.

З грудня 2006 по лютий 2007 pp. проходила проіраму стажування у відділі молодіжної політики Головного управління у справах сім'ї та молоді виконавчого органу Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація).

У 2007 р. працювала у відділі організаційного забезпечення діяльності першого заступника голови Київської міської державної адміністрації.

З 2010 по 2014рр. обіймала посаду прес-секретаря Київської регіональної організації Народної Партії.

З 2010 по 2015рр. - помічник депутата Білоцерківської міської ради.