До уваги навчальних закладів міста!

Дата :
2016-02-29

В рамках заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку) управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради проводить пошук та відбір підприємств, установ і організацій, які у відповідності до вимог чинного законодавства мають право надавати послуги із здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції.

У зв'язку з цим, підприємствам, установам і організаціям, які виявляють бажання надавати такі послуги, необхідно подати до управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради пропозиції щодо проходження соціальної та професійної адаптації учасниками антитерористичної операції, що міститимуть: перелік навчальних програм для соціальної та професійної адаптації (курсова підготовка, перепідготовка, підвищення кваліфікації), дати проведення, тривалість та вартість зазначених навчальних програм, згоду на отримання оплати за фактом наданих послуг.

Зазначені пропозиції у письмовому вигляді подаються до управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради за адресою: 09100, м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, буд. 2. Телефон для довідок: 5-34-54.

Управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради