ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження методики розрахунку розміру орендної плати за землю в м. Біла Церква»

Дата :
2016-02-16

Відповідно до розділу ІІІ Закону України «Про оренду землі», розділу ХІІ Податкового кодексу України, статей 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», був підготовлений проект рішення міської ради «Про затвердження методики розрахунку розміру орендної плати за землю в м. Біла Церква».

Метою даного проекту рішення є вдосконалення земельних відносин в сфері оренди землі на основі встановлення економічно обґрунтованих ставок орендної плати, диференціації ставок відповідно до цінності земельних ділянок та терміну оренди, покращення порядку справляння орендної плати.

З проектом рішення Білоцерківської міської ради та аналізом регуляторного впливу зазначеного регуляторного акта можна ознайомитися в мережі Інтернет на офіційному Веб – сайті міської ради та її виконавчих органів: www.bc_rada.gov.ua та у розробника проекту регуляторного акту Відділа з питань землекористування Білоцерківської міської ради (04563) 5-31-08, 5-56-91.

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу становить місяць з дня їх оприлюднення.

Зауваження та пропозиції щодо оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі щоденно з 9 до 18 год, крім суботи та неділі на адресу: 09117 України, Київська область, м. Біла Церква, Торгова площа, 6, тел. (04563) 5-31-08, 5-56-91.

Заступник начальника відділу
з питань землекористування
Білоцерківської міської ради                                                                        Л.А.Миронченк