ЗВІТ Тимчасової контрольної комісії Білоцерківської міської ради:перевірка Комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Кінотеатр імені О.М.Довженка»

Дата :
2016-02-18

Згідно протоколу № 2 засідання тимчасової контрольної комісії Білоцерківської міської ради з питань перевірки комунальних підприємств, бюджетних установ та організацій територіальної громади міста Білої Церкви та інших суб’єктів господарювання, в статутних капіталах яких є частка майна територіальної громади міста від 25.01.2016 року була організована перевірка Комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Кінотеатр імені О.М.Довженка» із залученням незалежних аудиторів та представника управління комунальної власності.

ЗВІТ
Тимчасової контрольної комісії Білоцерківської міської ради з питань перевірки комунальних підприємств, бюджетних установ та організацій територіальної громади міста Білої Церкви та інших суб'єктів господарювання, в статутних капіталах яких є частка майна територіальної громади міста