Міщенко Валерій Леонідович

Міщенко Валерій Леонідович народився 21 серпня 1981 року в м. Біла Церква, Київської області в сім"ї селян.
Громадянин України. На території України проживаю від народження.
Освіта вища.
З 1989 року по 1997 рік навчався у Білоцерківській загальноосвітній школі № 7.
З вересня 1997 по червень 2000 року навчався в Білоцерківському ПТУ № 15, де отримав спеціальність «Монтажник зв'язку-кабельник, монтажник зв'язку-лінійник» з присвоєнням третього розряду.
У 2002 році закінчив Харківський фінансово-економічний інститут за спеціальністю "Бухгалтерський облік" та здобув кваліфікацію бухгалтера. У 2008 році закінчив Київський гуманітарний інститут за спеціальністю "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності" та здобув кваліфікацію менеджера зовнішньоекономічної діяльності.
З жовтня 2002 по травень 2007 року працював на Білоцерківській станції швидкої медичної
допомоги.
З травня 2007 по лютий 2010 року працював на посаді спеціаліста І категорії відділу з питань фізичної культури і спорту Білоцерківської районної державної адміністрації. З травня 2008 по червень 2009 року виконував обов"язки начальника відділу.
У 2010 році закінчив курси підвищення кваліфікації державної служби зайнятості України.
З травня 2011 по листопад 2013 року працював на посаді кредитного інспектора ТОВ «Ізі кредит».
З листопада 2013 по травень 2014 року працював на посаді інспектора кредитного ТОВ «Мікрокредит».
З червня 2014 по квітень 2015 року приватний підприємець.
З жовтня по грудень 2014 року працював менеджером зі збуту ТОВ "Укрсільгоспмаш".

Сімейний стан: одружений. Маю сина. Дружина Міщенко Оксана Миколаївна, 1977 року народження. Син Міщенко Богдан Валерійович, 2006 року народження.
Володіння комп"ютером: МS Оffice, МS Ехсеl, Іnternet, Рower Point, Share Point тощо.

Знання мов: Вільно володію українською та російською мовами, англійською мовою на середньому рівні.

Мої цінності: патріотизм, професіоналізм, порядність, репутація, відповідальність та відданість справі.

Додаткова інформація: Комунікабельність, відповідальність, пунктуальність, працьовитість, вміння працювати в команді та на результат.