Климчук Костянтин Вікторович

Климчук Костянтин Вікторович народився 29 квітня 1975 року в місті Коростень, Житомирської області. Українець, громадянин України. З 1982 по 1992 рік навчався в СШ №6 м. Коростень. В 1992-1993 роках навчався в Коростенському СПТУ №16 за професією «Токар, оператор станків з ПУ». Після закінчення навчання проходив строкову службу в Збройних силах України у 1993-1994 рр.
Трудова діяльність
Після закінчення терміну строкової служби в ЗСУ, працював токарем, шліфувальником та різьбо-шліфувальником на Коростенському заводі хімічного машинобудування. У 1995 році вступив на навчання в Український заочний політехнічний технікум (м.Кривий Ріг) за спеціальністю «Обробка матеріалів на станках та автоматичних лініях», який закінчив у 1998 році і здобув кваліфікацію «Технік-технолог».
У 2001 році переїхав у Білу Церкву. У 2001-2002 роках працював токарем у ЗАТ НВФ «Ферокерам». У 2002 році прийнятий на роботу в ТОВ НВП «БілоцерківМАЗ». Працював токарем, а з 2003 по 2005 рік майстром механо-складального цеху.
В 2005-2009 роках навчання у Білоцерківському інституті економіки та управління вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» за спеціальністю «Правознавство». Здобув кваліфікацічукю молодшого спеціаліста-юриста.
З 2006 по травень 2007 року, як приватний підприємець надавав поліграфічні послуги населенню.
В період з травня 2007 року по лютий 2009 року працював керівником управи Всеукраїнської громадської організації Молодий Народний Рух.
З 2010 по 2012 рік працював провідним та головним спеціалістом організаційного відділу Апарату Центрального Проводу політичної партії Народний Рух України.
З 2012 року по 2014 співпрацював із рекламно-інформаційним тижневиком «Майдан-Брок» (РІА «БЛІЦ»), як журналіст, а згодом редактор видання.
З 2015 року і до цього часу співзасновник і генеральний директор ТОВ «Час змін інформ».
Громадська діяльність
З 2005 року і донині очолюю Білоцерківський міський осередок ВМГО «Молода Просвіта». Співорганізатор і меценат білоцерківських міських конкурсів читців поезії Василя Стуса, Лесі Українки, Тараса Шевченка, Ліни Костенко. Брав участь у експедиціях по впорядкуванню цвинтарів інтернованих вояків УНР на території Республіки Польща. Організатор і керівник проекту «Білоцерківський Парад вишиванок»
Організатор і керівник всеукраїнських програм патріотичного виховання «Говерла-2007», «Говерла-2008. Україна прямує до НАТО», «Школа молодого політика» 2008-09 рр.
З 2009 року помічник народного депутата України на громадських засадах.
У 2008-10 роках керівник управи Київської обласної організації НРУ.
З 2014 року і по теперішній час активно займаюся волонтерською діяльністю по забезпеченню матеріальною допомогою підрозділів ЗСУ в зоні ведення бойових дій проти агресії РФ.
Нагороди та відзнаки
Неодноразово нагороджувався грамотами та подяками Білоцерківського міського голови та Білоцерківської міської ради. Почесна грамота Київської ОДА. Почесна відзнака Міністерства у справах сім’ї молоді та спорту «За активну громадську діяльність». За поданням командира в/ч 2968 нагороджений медалями «За відданість і патріотизм» та «За вірність народу України». Як керівник БЦМО ВМГО «Молода Просвіта» нагороджений премією Білоцерківської міської ради за розвиток місцевого самоврядування.
Творча діяльність
Автор дитячої книжки «Казка про козака Степана його пригоди і кохання».Автор публікацій білоцерківських та всеукраїнських друкованих та електронних ЗМІ. У 2013 році отримав нагороду за кращу театральну рецензію року (м. Біла Церква). У 2013-14 роках був офіційно акредитованим журналістом на Одеському міжнародному кінофестивалі.