Притика Оксана Володимирівна

Притика Оксана Володимирівна народилася 24 серпня 1976 року у м. Харків у родині службовців. Українка, громадянка України.

У 1983 році пішла до 1 класу середньої школи № 17 з поглибленим вивченням англійської мови, яку закінчила у 1993 році. Після школи вступила на філологічний факультет Харківського державного університету ім. В.Н. Каразіна. Під час навчання в університеті була активною учасницею громадського і культурного життя закладу, виступала у колективах художньої самодіяльності, у складі університетської команди КВК брала участь в іграх Вищої Ліги КВК (сезон 1998 року). У 1998 році отримала диплом спеціаліста за фахом філолог, викладач української мови і літератури.

У серпні 1998 року переїхала за місцем служби чоловіка-офіцера до м. Біла Церква та оселилася у Гайку.

У 1999 році була прийнята на роботу до Правобережної геологічної експедиції (с. Фурси) на посаду завідуючої канцелярією, у 2004 році була переведена до інформаційно-обчислювальної групи експедиції. У період з грудня 2000 року до березня 2004 року була у декретній відпустці по догляду за дитиною.

У 2012 році разом з родиною переїхала до м. Львів, куди був переведений чоловік. Але за сімейними обставинами повернулася до Білої Церкви і у жовтні 2012 року влаштувалася на роботу до комунального підприємства Білоцерківської міської ради «СпецкОмбінат з надання ритуальних послуг» на посаду організатора ритуалу. У листопаді 2012 року була переведена до приватного підприємства «Ритуальне агентство «Реквієм», де пропрацювала організатором ритуалу до січня 2016 року.

Починаючи з 2007 року, брала активну участь у суспільному житті мікрорайону Гайок і ЗОШ № 8 (зараз БНВО «Звитяга»), була обрана головою ради школи; організовувала і проводила громадські і культурно-масові заходи у школі і мікрорайоні.

Виховую сина Артема 2001 року народження.