Про внесення змін до додатку 2 рішення Білоцерківської міської ради від 22 січня 2015 року № 1395-70-VІ «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Біла Церква»

Дата :
2016-02-02

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
Р І Ш Е Н Н Я

28 січня 2016 р.                               м. Біла Церква                                    № 43-05-VІІ

Про внесення змін до додатку 2 рішення
Білоцерківської міської ради
від 22 січня 2015 року № 1395-70-VІ
«Про встановлення місцевих податків
і зборів у м. Біла Церква»

Розглянувши протокол постійної комісії з питань  земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою від 19.01.2016 року № 8, відповідно  до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

1. Підпункт 4.2. пункту 4 «Положення про земельний податок» внести зміни виклавши в такій редакції: «Ставка земельного податку за земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання (крім державної та комунальної форми власності), встановлюється  на рівні відстотків для нарахування річної орендної плати при укладанні договорів оренди землі, залежно від її грошової оцінки на земельні ділянки в місті Біла Церква, відповідно видів функціонального використання земельних ділянок, затверджених міською радою».

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

Міський голова                         Г.А.Дикий