Управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради інформує

Дата :
2016-01-06

Департаментом соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації отримано бланки «посвідчення особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи категорії 1» та «вкладка до посвідчення громадянина (ки), який (яка) постраждав (ла) внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Для заміни тимчасових довідок та тимчасових вкладок просимо осіб категорії 1, надати управлінню соціального захисту населення Білоцерківської міської ради (вул. Ярослава Мудрого 2, кім. 303):

-         оригінал тимчасової довідки чи тимчасової вкладки;

-         паспорт та його копію;

-         фото розміром 3х4 см, виготовлене на матовому фотопапері 1 шт. (лише для осіб, яким видано тимчасові довідки).

Більш детальну інформацію можна одержати за тел. 5-59-62, 5-59-82.

Начальник відділу з питань
організації оздоровлення та встановлення
статусу особам, які постраждали внаслідок
Чорнобильської катастрофи                                                                          С. П. Середніцька