Зустріч з новопризначеними працівниками

29 грудня 2015 року в приміщені управління Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області відбулася зустріч новопризначених працівників з начальником управління Дебольською В.І., начальником відділу персоналу та організаційно-інформаційної роботи Кісіною О.В. та головою профспілки Маландій  Т.Г.

На сьогоднішній день програмою наставництва в управлінні охоплено 10 молодих працівників, які успішно пройшли конкурсних відбір і зараховані на посади державних службовців. Метою зустрічі було довести до молодих фахівців думку про те, що якісне та швидке виконання дорученої роботи залежить від успішно проведеної адаптації працівника,  довіри до керівництва, бажання працювати в команді.

Керівник управління цікавилася враженнями від перших робочих днів, можливими труднощами в роботі, наскільки своєчасно, доступно та зрозуміло наставник надає практичну допомогу, чи успішно проходить професійна та соціальна адаптація працівників в колективі.

Новопризначені працівники подякували за зустріч, за увагу до питань, які потребують вирішення та пообіцяли бути гідними представниками державної служби, підтримувати та вдосконалювати традиції колективу.

Голова профспілки   Т.  Маландій