Шановна громада Білої Церкви !

|  30. 12. 2015

Прийміть мої найщиріші вітання з Новим 2016 роком і світлим християнським святом  - Різдвом  Христовим!

Минулий 2015 рік був непростим. Соціально-економічні проблеми, складна суспільно-політична ситуація в країні та місті,  воєнні дії на сході України. Це лягло відчутним тягарем на кожного з нас. Але Біла Церква жила і розвивалася.

Для її перетворення на сучасне європейське місто; для успішного впровадження реформ, які декларує  влада України необхідно зробити ще дуже багато. Я дякую, що ви  довірили мені цю важливу та відповідальну місію. Ми, спільно із громадою Білої Церкви, владою та бізнесом, створили дієву команду, яка ефективно працюватиме на позитивні зміни  та подальший розвиток Білої Церкви.

Сподіваюся, що адміністративно-територіальна реформа, яка відбувається в Україні, розширить повноваження місцевого самоврядування, зміцнить його фінансову самостійність і це неодмінно надасть можливість врахувати всі потреби білоцерківців, зробити  відчутні кроки по поліпшенню їх життя.

Вірю, що в наступаючому 2016 році всі наші бажання та прагнення неодмінно збудуться і  спільними зусиллями ми досягнемо поставленої мети.

Від усієї душі зичу Вам щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч.
Хай Новий рік та Різдвяне свято принесе достаток і добробут Вашим родинам, а у Ваших домівках хай завжди панує мир, взаєморозуміння й любов.

Зі святами Вас!

Міський голова                 Геннадій Дикий